Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci Vás prosíme, abyste při placení objednávky upřednostnili platbu předem na účet. Aktuálně jsou prodejny ve Zlíně otevřeny od 9 do 16 hodiny (s pauzou na oběd a rozvozy od 11 do 13 hod.). Rozvoz po Zlíně a okolí funguje stejně. Objednávky z eshopu expedujeme ihned. 

 

 


Věrnostní program

Fajn sleva 4%

Zvýhodnění je tu pro všechny, které to u nás zajímá.

Získáte slevu 4%, a ta platí na každý nákup. Zároveň platí na čem jsme si plácli dál, a to je za každý nákup dárek a doprava zdarma od 790 Kč.

Zvýhodnění Vám nastavíme hned, jak

  • provedete registraci na NOVÁ REGISTRACE a
  • přihlásíte se k odběru novinek. 

V případě, že budete zařazeni do věrnostního programu a poté v následujících 6ti po sobě jdoucích měsících neučiníte u nás žádné objednávky, bude Vám sleva automaticky anulována. Pro její obnovení stačí udělat novou objednávku a na další nákup budete mít opět slevu 4%.

Fajn zákazníci, kteří mají doma více mazlíků nebo členové zájmových spolků, mohou využít individuálních slev na zboží z eshopu prostřednictvím fajn chovatelského programu.

 

Na co se zvýhodnění 4% vztahuje a jak to funguje

Sleva se vztahuje na veškeré prodávané zboží z eshopu fajnkrmiva.cz.

Slevy se Vám přidělují automaticky a cenu zlevněného zboží vidíte ihned po Vašem přihlášení do eshopu Fajnkrmima.cz a rovnou za ni produkty nakupujete.

Do objednávek se Vám ovšem započítávají pouze uhrazené objednávky. V případě nezaplacení objednávky Vám bude automaticky daná objednávka započítána jako nevytvořená.

Pravidla poskytování slev

  • Slevy se přidělují pouze registrovaným zákazníkům.
  • Z toho důvodu je třeba, abyste se při realizaci každé Vaší objednávky přihlásili do Vašeho účtu. Objednávky, které učiníte jako neregistrovaný zákazník nelze do Vašeho účtu zpětně započíst. Rovněž není možné účty slučovat pro získání větší slevy. Jsou započteny pouze uhrazené nákupy.
  • 4%-ní sleva může být rovněž odmítnuta tomu zákazníkovi, který v minulosti učinil pouze nákupy, u nichž bylo využito právo na vrácení zboží, tedy právo na odstoupení od kupní smlouvy.

Platnost slevy

Provozovatel obchodu má výhradní právo měnit podmínky pro slevy, a to i platnost slev ukončit.

4% slevu pro stálé zákazníky není možno kumulovat s jinými poskytnutými slevami, mimo jednorázové kupóny.

NOVÁ REGISTRACE

 

Mrkněte, jaké další výhody Vám nabízí Fajnkrmiva.cz při nákupu granulí pro psy a krmiv pro kočky.

Fajnovka dne | Dárek za nákup | Jednorázové slevy | Chovatelský program