Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Miska je stále prázdná...
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. Artemis
Artemis

Artemis skutečně holistické krmivo exlusivně od dubna 2008 na českém trhu. Vyrábí se v USA. Každoročně od roku 2001 nejvyšší ohodnocení dvou nezávislých nekomerčních recenzentů krmiv (Whole Dog Journal a Dog Food Analysis).

Hlavní přednosti krmiva Artemis:

 • Technologicky nejvyšší obsah sušeného masa – až 59g sušeného masa ve 100g granulí (= 300g čerstvého masa ve 100g granulí). To je i 20x více, než běžné superprémiové značky obdobné cenové úrovně.
 • Výběr nejlepších surovin výhradně v potravinářské kvalitě od důvěryhodných a doložených dodavatelů.
 • Holistické složení s antioxidanty kuře, krůta, losos, jehněčí, vejce, rýže, proso, ječmen, oves, brambory, kuřecí tuk, losový olej, lněné semínko, 8 druhů ovoce a zeleniny, mořské řasy, kořen čekanky nutraceutika - extrakty ze zeleného čaje, juky, ječného sladu, droždí, vitamíny, minerály, stopové prvky včetně chelátů, enzymy, probiotika, L-karnitin, glukosamin, chondroitin, proso, hnědá rýže jako zdroj uhlohydrátů.
 • Vyvážený poměr Omega 3 a 6 mastných kyselin – lněné semínko a biotin pro zdravou a krásnou srst.
 • Podpora imunitního systému - bylinky (vojtěška, čekanka, hnědé řasy, máta, rozmarýn).Krmivo Artemis neobsahuje nevhodné nebo nebezpečné suroviny jakými jsou:

 • Kukuřice, pšenice a sója, řepná dužina, bílkovinné hydrolyzáty a koncentrát,
 • vedlejší rostlinné a živočišné produkty, menadion jako zdroje vitamínu,
 • chemické konzervanty a barviva, zchutňovadla,
 • geneticky modifikované suroviny.Formulováno, doporučováno a používáno veterináři. Odpovídá standardům AAFCO.


V USA a zemích západní Evropy patří Artemis k renomovaným nekomerčním značkám se skvělou pověstí mezi chovateli. Stále více lidí si uvědomuje, že krmit přírodním holistickým krmivem s vysokým obsahem masa v potravinářské kvalitě je souhlasně s nekomerčními názorovými proudy na výživu psů nejlepším řešením.

Právě Artemis je představitelem krmiv s nejvyšším možným obsahem masa na současném světovém trhu. Používá jako hlavní surovinu čerstvé maso a v kombinaci s vysoce kvalitními masovými moučkami dosahuje bezkonkurenčních 280 gramů čerstvého masa ve 100 gramech krmiva. Poskytuje tak psovi bílkoviny v té nejsnáze stravitelné a nejhodnotnější podobě, na rozdíl od krmiv pokrývajících většinu bílkovin z obilovin. Čerstvé maso v takovém množství pak navíc zásadním způsobem ovlivňuje chutnost krmiva.

Poměr jednotlivých surovin plně odpovídá výživě psa z pohledu potřeb masožravce. Holistické složení co nejtěsněji připodobňuje tuto výživu složení potravy divoce žijících menších psovitých šelem.

S Vaší pomocí můžeme pomoci Vašemu miláčkovy ke šťastnějšímu, zdravějšímu a delšímu životu...

Přijďte k nám i osobně: Fajn prodejna Zlín: Gahurova 4467, Zlín | Platba kartou na prodejně, Parkování pro zákazníky

© 2016-2020 Fajn krmiva Rakušan. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz